Eesti keeles По-русски English
email   msn   skype   twitter   facebook
Pidurda julgelt!
Lähemalt
MOTUL on tähistanud oma 150. aastapäeva. See on ainulaadne võimalus tulevikust paremini arusaamiseks vaadata tagasi minevikku ning veenduda, et algusaegade pioneerivaimsusest pole midagi kadunud.
Rohkem kui 150 aastat. Üle poolteise sajandi katkematut tegevust, mis on Motulil võimaldanud end pidevalt moderniseerida ja edeneda tehnoloogia eesliinile. Alalised otsingud ja edasiliikumise sihikindlus on ettevõtte viinud oma valdkonnas kadestusväärsele positsioonile. Ettevõte naudib ülemaailmset head mainet ning on toodete kvaliteedi, innovatsioonivõimekuse ning globaalse konkurentsivõime poolest üksmeelselt tunnustatud.
Kogu ajaloo vältel on Motuli töötajate liikumapanevaks jõuks olnud nõudlikkus, kirg ja austus. Mehed ja naised, kes on ettevõtte rajanud ja jätkavad selle ülesehitamist, on eneses alati leidnud jõudu hoida seda kõrgel tehnilisel ja inimlikul tasemel.
Kahtlemata on parim viis selle aastapäeva tähistamiseks ühisvaimu, sõltumatu mõtlemise ning pioneeridelt saadud kohanemisvõime alalhoidmine.

Tootja: MOTUL (Prantsusmaa)
2001 - 2019 © StaLem Performance OÜ