Eesti keeles По-русски English
email   msn   skype   twitter   facebook
Pidurda julgelt!
ОÜ StaLem Performance оn asutatud 2001. aastal, Eesti erakapitali baasil.

Esimestel aastatel pühendusime tagavaraosade turul tegutsevate tootjate ja nende toodete tundmaõppimisele.
 
Meie riik, – Eesti – on üks maailma väiksemaid riike. Suhtluspraktika tootjatega näitas, et nemad sooviksid kontakti sellise edasimüüjaga, kes suudab garanteerida müügimahte, mis ületavad Eesti turu võimalusi. Seetõttu ongi Eestis sedavõrd palju välisfirmade võrgustikke.

Meil õnnestus saada meie väikesel turul ülihea mainega kaubamärkide otseseks esindajaks tänu oma siirale huvile nende toodangu vastu ning aususele ja korrektsusele partnerlussuhetes. Töö ei ole hetkekski katkenud, ning StaLem Performance toob Eesti turule veel ühe kvaliteetse, huvipakkuva ja originaalse brändi!

Esitleme teile uhkusega uut eksklusiivset pakkumist, mis sisaldab endas laias valikus töökindlaid, kõrgtehnoloogilisi autovaruosi ja aksessuaare maailma tipptootjatelt ning lisaks sellele kvalifitseeritud, kvaliteetset teenindust.

Arendame üle-Eestilist võrgustikku, ning kutsume koostööle vahendajaid ja edasimüüjaid.  Saavutades järk-järgult müügimahtude suurenemise, säilitame range kontrolli toodangu kvaliteedi ja klientide teenindamise suhtes.

Tehes koostööd meiega, leiate endale usaldusväärse ja perspektiivse partneri!
2001 - 2019 © StaLem Performance OÜ