Eesti keeles По-русски English
email   msn   skype   twitter   facebook
Pidurda julgelt!
1. Blow Off & Bypass klapid

Forge Motorsport on suurim klappide tootja Euroopa järelturule ning on aastaid tootnud ja turustanud kõrgeima kvaliteediga surve- ja jaotusklappe. Me varustame uhkusega paljusid autotootjate edasimüüjaid ning võidusõidumeeskondi üle kogu maailma. Forge pakub üht laiemat järelturuklappide valikut tänapäeva turul. Kui olete VW, Audi, Mitsubishi või Subaru omanik ning otsite taga kõige efektiivsema jaotusklapi tekitatavat erutavat, valju ja vuhisevat rallihäält, pakub Forge Teile selle klapi. Forge on teinud paljud klapid tehase originaalklappide asukohaga sobitumiseks, andes kliendile kerge ja otsese asendamise lihtsuse koos paremate näitajatega. Forge'i klapid sobivad enamikele MAF-iga (õhumassi anduriga) varustatud autodele ning ei põhjusta mootori tühijooksu- ega seiskumisprobleeme tänu revolutsioonilisele ning sageli jäljendatavale kaksikkolviga ja -vedruga siseehitusele. Forge'i klapid on suurepäraseks täienduseks enamikele turbo- ja ülelaadimisrakendustele.

 

 Twin piston Blow off valve with side vacuum nipple

Sobib peaaegu kõigile õhuvoolumõõturiga autodele.

See alumiiniumkangist valmistatud õhujaotusklapp paiskab laadimisõhu atmosfääri, tekitades seguklapi avamisel iseloomuliku vuhiseva heli. See suurendab nii gaasile reageerimise kiirust kui ka haardejõudu, aidates kiirendusjõudu paremini alal hoida. Erinevalt ühekolvilistest või diafragmaga jaotusklappidest on tühijooksul klapist sissevõtusüsteemi lekkimise vältimiseks kasutusel vastukaaluga vedrud ning kaksikkolvid. See väldib meie jaotusklappide puhul kõiki vigu, mis on seotud üksikkolvi ning diafragmaga jaotusklappidega. Käesolev versioon meie populaarsest FMDV004 klapist on küljelasuva vaakumühendusega, mis sobib ideaalselt piiratud ruumiga rakendustele.
 Kood: FMDV004A  Jaehind
 Puudub  -.- €

 

 Switchable Blow Off spacer

Ümberlülitatav vahetükk VAG 2,0-liitrise FSi turbomootorile, mis lubab valida vahetu väljalaske (valju heli) / vahetu väljalaske ja osalise tagastuse (vahepealne heli) või täieliku tagastuse (vaikne heli) vahel. See võimaldab täpselt valida klapi soovitava valjuse. Palun pange tähele, et reguleeritav FMFSiTA-klapp pole Audi A4 jaoks sobiv lõtkuga seotud probleemide tõttu – nende autode jaoks palume kasutada FMDVFSiT-klappe.

Palun pange tähele: See vahetükk sobib turbolaadijaga solenoidklappidele ning ei sobi 2007. või hilisema väljalaskeaasta eraldi paigaldatavatele S3, 30. väljalaske Golfi ning Leon Cupra R solenoidklappidele, millel on teistsugune poltide paigutus. Nende autode jaoks palume valida FMFSITR-klapid.
Tegemist on asendusega autodele, millel on tootjatehase solenoidklapp numbriga 06F 145 710 C.
See kohandatav vahetükk EI sobi kombinatsioonis FMFSITVR-klappidega.
Hiljem kui 2009 valmistatud solenoidklappide "D" versiooni (06F 145 710 D) jaoks palume valida FMDV14T.
 Kood: FMFSiTA  Jaehind
 Puudub  -.- €
 
2001 - 2020 © StaLem Performance OÜ