Eesti keeles По-русски English
email   msn   skype   twitter   facebook
Pidurda julgelt!
1. Sisselaskesüüstem


 

 LM/LMD Õhufiltrid

Standard õhufiltrid on täielikult asendatud LM/LMD filtritega; need sobivad täielikult standardse õhtufiltrikomplektiga ning parandavad õhuvoolu mootorisse, tagades siiski suurepärase filtreerimise.
   Küsi hinda!

 

 LM Induktsioonikomplektid

Tegemist on kolmest saadaolevast madalaima hinnaga Blitzi induktsioonikomplektiga, ent ärge laske end odavast hinnast heidutada – filterelement on valmistatud vastupidavast kergekaalulisest puuvillaloorist. Filtreerimine toimib suurepäraselt ning kuna tegemist on kuivfiltriga, puudub vajadus elementi uuesti õlitada, kui hooldusintervall seda nõuab – lihtsalt viskate selle minema ja asendate teisega (õli võib õlifiltritest aegamisi õhuväljundisse lekkida ning katta õhumõõdiku, mis vähendab sõiduki võimsust ja kahjustab õhumõõdikut). Asenduselemendid on saadaval kahe eri värvi – Sinine (mis on kõigis uutes komplektides) ja Punane. LMi Inductioni komplektiga on kaasas konkreetsele sõidukile kohandatud komplekt.
   Küsi hinda!

 

 SUS Power induktsioonikomplektid

Tegemist on Blitzi enimmüüdud filtriga ja see on kergesti äratuntav tänu silmapaistvale roostevabast terasvõrgust konstruktsioonile. Tihti jäljendatud, ent alati ületamatuks jäänud Blitzi originaalne terasvõrkfilter aastaid pärast algideed Jaapani ralliradadel Blitzi ringirallimeeskonna tarbeks. Valmistatud väga peenest SUS304 klassi roostevabast terasvõrgust, suunab see õhuvoolu otse mootori aerodünaamilisse reduktorisse, mis tagab suurepärase võimsuse ja unikaalse induktsioonheli, mis on Blitzi filtrile omane. SUS Power on samuti kuivfilter ja seda saab puhastada hooldusintervalli kohaselt Blitzi spetsiaalse vahtpuhastiga. Filtril on unikaalne roostevabast terasest vormistus, suurepärane filtreerimis- ja õhu läbilaskevõime ning nägus eripärane metallist induktsioonmuster. Iga SUS Power Inductioni komplektiga on kaasas konkreetsele sõidukile kohandatud komplekt.
   Küsi hinda!

 

 Advance Power induktsioonikomplektid

Advance Power Inductioni komplektides kasutatakse reguleeritava alumiiniumist jahutusekraaniga roostevaba terasvõrkfiltrit. Roostevaba terasvõrk tagab tugeva induktsioonheliga maksimaalse õhuvoolu. Suure läbimõõduga jahutusekraan säilitab madala õhutemperatuuri, peegeldades soojuskiirgust. Ralliteostus saavutatakse lihvitud sulamist ekraani ning sinise anooditud soonvõru ja kinnitusplaatidega. Suure diameetriga lõõr tagab mahuka õhuvoolu.
   Küsi hinda!
 
2001 - 2019 © StaLem Performance OÜ